preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Koška

Login
Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Sat
Školska kuhinja

Raspored zvona

1. SMJENA (5.-8. razred)

Sat

Vrijeme

1.

8:00 – 8:45

2.

8:50 – 9:35

3.

9:50 – 10:35

4.

10:40 – 11:25

5.

11:30 – 12:15

6.

12:20 – 13:05

2. SMJENA (1.-4. razred)

Sat

Vrijeme

1.

13:30 – 14:15

2.

14:20 – 15:05

3.

15:20 – 16:05

4.

16:10 – 16:55

5.

17:00 – 17:45

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 4. 2013.

Ukupno: 126809
Ovaj mjesec: 1063
Anketa
Koristim li svakodnevno internet upravo zbog Facebooka?



Korisne stranice

  

 

Prijevoz učenika putnika

 

A tjedan

Ledenik

06:45

Andrijevac

06:50

Branimirovac

06:55

Lug Subotički

06:55

Topoline

07:10

Normanci

07:10

Niza

07:45

 

B tjedan

Topoline

06:50

Normanci

06:50

Ledenik

07:05

Andrijevac

07:10

Branimirovac

07:15

Lug Subotički

07:15

Niza

07:45

Vrijeme u Koški
Vrijeme dodatak
Grb općine Koška

Glazbena slušaonica

Glazbena riznica

Arhiva

Časopisi

Edukativne igre

Djelatnici

 

1.

 Miroslav Čukić

 ravnatelj

 Koška

2.

 Ljerka Drča

 pedagoginja

 Koška

3.

 Dubravka Payerl-    Čikara

 knjižničarka

 Koška

4.

 Danijela Kuzminski

 učiteljica RN

 MŠ Koška

5.

 Valentina Prister

 učiteljica RN

 MŠ Koška

6.

 Ljilja Jakovac

 učiteljica RN

 MŠ Koška

7.

 Andrea Floreani

 učiteljica RN

 MŠ Koška

8.

 Kristina Štefanec

 učiteljica RN

 PŠ Ledenik

9.

 Lidija Horvat

 učiteljica RN

 PŠ Ledenik

10.

 Mirjana Vranješević

 učiteljica RN

 PŠ Lug Subotički

11.

 Hrvoje Štefanec

 učitelj RN

 PŠ Lug Subotički

12.

 Andrijana Marković Đurin

 učiteljica RN

 PŠ Topoline

13.

 Danijela Krznarić

 učiteljica RN

 PŠ Topoline

14.

 Gordana Lijak

 učiteljica RN

 PŠ Niza

15.

 Ružica Kanđera

 učiteljica RN

 PŠ Niza

16.

 Daria Beram

 učiteljica hrvatskog jezika

 MŠ Koška

17.

 Ana Hohoš

 učiteljica hrvatskog jezika

 MŠ Koška

18.

 Katarina Josipović

 učiteljica glazbene kulture

 MŠ Koška, PŠ Niza, PŠ  Topoline, PŠ Ledenik,  PŠ Lug Subotički

19.

 Sara Anušić

 učiteljica likovne kulture

 MŠ Koška

20.

 Jasna Kuzmanović

 učiteljica engleskog i  njemačkog jezika

 MŠ Koška

21.

 Marija Jukić

 učiteljica engleskog jezika

MŠ Koška

22.

 Vlatka Benc

 učiteljica engleskog jezika

 PŠ Niza, PŠ Ledenik,  PŠ Topoline, PŠ Lug  Subotički

23.

 Ana Zimmerman (zamjena)

 učiteljica engleskog jezika

 MŠ Koška

24.

 Ivan Vlahović

 učitelj matematike

 MŠ Koška

25.

 Martina Cecelja

 učiteljica matematike i  fizike

 MŠ Koška

26.

 Božana Mijatov

 učiteljica prirode i biologije

 MŠ Koška

27.

 Nataša Kruljac

 učiteljica kemije

 MŠ Koška

28.

 Kristina Bošnjak

 učiteljica povijesti

 MŠ Koška

29.

 Anica Kubaša

 učiteljica geografije i  povijesti

 MŠ Koška

30.

 Zlatko Mikulić

 učitelj tehničke kulture

 MŠ Koška

31.

 Maja Šarić

 učiteljica tjelesne i  zdravstvene kulture

 MŠ Koška

32.

 Blanka Mihić

 učiteljica informatike

MŠ Koška

33.

 Marijan Mandić

 vjeroučitelj

 MŠ Koška, PŠ Ledenik,  PŠ Lug Subotički

34.

 Zrinka Blažević

 vjeroučiteljica

 MŠ Koška, PŠ Topoline

35.

 Žaklina Krulić

 tajnica

 Koška

36.

 Silvija Kovačević

 računovođa

 Koška

37.

 Tomislav Vuletić

 kuhar

 Koška

38.

 Zorislav Horvat

 domar

 Koška

39.

 Anica Horvat

 spremačica

 Koška

40.

 Božica Ožanić

 spremačica

 Koška

41.

 Mirjana Čukić

 spremačica

 Koška

42.

 Tomislav Čukić

 spremač 

 Koška

  43.

 Karolina Šoštarić

 spremačica

 PŠ Lug Subotički

  44.

 Danica Škorić

 spremačica

 PŠ Topoline

  45.

 Melita Bukal

Spremačica

 PŠ Ledenik

  46.

 Suzana Vrbanić

Spremačica

 PŠ Niza

 




preskoči na navigaciju