preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Koška

Login
Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

E-Dnevnik

Projekti

   

Priloženi dokumenti:
Kratak opis projekta.pdf

 

Priloženi dokumenti:
Kratak opis projekta.docx

 

Priloženi dokumenti:
Raspored zvona.docx

 


 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 4. 2013.

Ukupno: 213878
Ovaj mjesec: 46
Anketa
Koristim li svakodnevno internet upravo zbog Facebooka?



Korisne stranice

  

 

Prijevoz učenika

 

A tjedan

Ledenik

06:45

Andrijevac

06:50

Branimirovac

06:55

Lug Subotički

06:55

Topoline

07:10

Normanci

07:10

Niza

07:45

 

B tjedan

Topoline

06:50

Normanci

06:50

Ledenik

07:05

Andrijevac

07:10

Branimirovac

07:15

Lug Subotički

07:15

Niza

07:45

Školska knjižnica

Glazbena slušaonica

Glazbena riznica

Arhiva

Časopisi

Raspored informacija u šk. g. 2021./2022.

PREDMETNA NASTAVA

RAZRED

RAZREDNIK

DAN

SAT (vrijeme)

5.A

Sara Anušić Jelkić

srijeda

5. (11:30)

5.B

Katarina Josipović

utorak

5. (11:30)

6.A

Nikolina Jazvanac

srijeda

2. (8:50)

6.B

Maja Šarić

utorak

6. (12:15)

7.A

Kristina Bošnjak

petak

2. (8:50)

7.B

Daria Beram

petak

3. (9:45)

8.A

Ana Hohoš

ponedjeljak

3. (9:45)

8.B

Jasna Kuzmanović

ponedjeljak

9. (14:30)

Informacije s ostalim učiteljima predmetne nastave možete dogovoriti s razrednikom.

 

RAZREDNA NASTAVA

 

RAZRED

RAZREDNIK

DAN

SAT (vrijeme)

1.

Andrea Floreani

četvrtak

3. (15:20)

2.

Danijela Kuzminski

utorak

4. (16:10)

3.

Valentina Prister

četvrtak

2. (14:15)

4.

Ljilja Jakovac

četvrtak

4. (16:10)

PŠ Ledenik

2., 3. i 4. r.

Lidija Horvat

petak

3. (9:45)

PŠ Topoline

3. r.

Adrijana Marković Đurin

petak

uj. 11:30

pop. 15:30

PŠ Topoline

4. r.

Danijela Krznarić

četvrtak

uj. 10:40

pop. 12:45

PŠ Topoline

1. i 2. r.

Gordana Lijak

ponedjeljak

uj. 10:40

pop. 14:30

PŠ Lug Subotički

3. i 4. r.

Antonija Kaleb Štefanec

ponedjeljak

6. (12:15)

PŠ Lug Subotički

1. i 2. r.

Jelena Šiljeg

srijeda

3. (9:50)

PŠ Niza

Ružica Kanđera

srijeda

3. (9:50)

 

preskoči na navigaciju