preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Koška

Login
Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

E-Dnevnik

Projekti

   

Priloženi dokumenti:
Kratak opis projekta.docx

Priloženi dokumenti:
Kratak opis projekta.docx

Sat
Školska kuhinja

 

Raspored zvona

1. SMJENA (5.-8. razred)

Sat

Vrijeme

1.

8:00 – 8:45

2.

8:50 – 9:35

3.

9:50 – 10:35

4.

10:40 – 11:25

5.

11:30 – 12:15

6.

12:20 – 13:05

2. SMJENA (1.-4. razred)

Sat

Vrijeme

1.

13:30 – 14:15

2.

14:20 – 15:05

3.

15:20 – 16:05

4.

16:10 – 16:55

5.

17:00 – 17:45

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 4. 2013.

Ukupno: 167468
Ovaj mjesec: 575
Anketa
Koristim li svakodnevno internet upravo zbog Facebooka?



Korisne stranice

  

 

Prijevoz učenika putnika

 

A tjedan

Ledenik

06:45

Andrijevac

06:50

Branimirovac

06:55

Lug Subotički

06:55

Topoline

07:10

Normanci

07:10

Niza

07:45

 

B tjedan

Topoline

06:50

Normanci

06:50

Ledenik

07:05

Andrijevac

07:10

Branimirovac

07:15

Lug Subotički

07:15

Niza

07:45

Vrijeme u Koški
Vrijeme dodatak
Grb općine Koška

Glazbena slušaonica

Glazbena riznica

Arhiva

Časopisi

Raspored informacija učitelja predmetne nastave u šk. g. 2019./2020.

Učitelj

Predmet

Dan

Školski Sat

Ivan Vlahović

Matematika

Ponedjeljak

3. sat

Antonijo Sabljak

Matea Bošnjaković

Matematika 

Fizika

Četvrtak

Ponedjeljak

3. sat

2. sat

Daria Beram

Hrvatski jezik

Utorak

3. sat

Ana Hohoš

Hrvatski jezik

Četvrtak

4. sat

Kristina Bošnjak

Povijest

Petak

4. sat

Nikolina Jazvanac

Geografija

Petak

3. sat

Božana Mijatov

Priroda, Biologija, Kemija

Četvrtak

5. sat

Marija Jukić

Engleski jezik

Utorak

0. sat

Jasna Kuzmanović

Engleski jezik, Njemački jezik

Srijeda

5. sat

Marijan Mandić

Vjeronauk

Ponedjeljak

3. sat

Blanka Mihić

Informatika

Srijeda

5. sat

Zlatko Mikulić

Tehnička kultura

Srijeda

5. sat

Maja Šarić

Tjelesna i zdravstvena kultura

Srijeda

4. sat

Katarina Josipović

Glazbena kultura

Utorak

5. sat

Sara Anušić

Likovna kultura

Utorak

6. sat

Valentina Prister

1. r. MŠ Koška Petak 14:15-15:05
Ljilja Jakovac 2. r. MŠ Koška Utorak

16:10-16:55

Andrea Floreani 3. r. MŠ Koška Četvrtak

15:20-16:05

Danijela Kuzminski 4. r. MŠ Koška Petak

15:20-16:05

Monika Semialjac Engleski jezik Utorak

15:20-16:05

Zrinka Blažević Vjeronauk Utorak

15:20-16:05

Gordana Lijak

1. i 2. r.

PŠ Niza

srijeda(poslijepodne)

petak(prijepodne)

10:35-11:20

17:00-17:45

Ružica Kanđera

3. i 4. r.

PŠ Niza

četvrtak(prijepodne)

ponedjeljak(poslijepodne)

11:30-12:15

17:30-18:15

Kristina Štefanec

3. i 4. r.

PŠ Ledenik

petak 11:30-12:15
Danijela Krznarić

2. i 4. r.

PŠ Topoline

petak(prijepodne)

petak(poslijepodne)

10:30-11:15

13:00-13:45

Andrijana Marković-Đurin

1. i 3. r.

PŠ Topoline

petak(prijepodne)

petak(poslijepodne)

10:30-11:15

16:00-16:45

Hrvoje Štefanec

2. i 4. r.

PŠ Lug Subotički

petak 9:30- 10:15
Antonija Kaleb Štefanec

1. i 2. r.

PŠ Ledenik

srijeda 12:20- 13:05
Ana Zimmerman

1. i 3. r.

PŠ Lug Subotički

petak 10:15- 11:00

 

preskoči na navigaciju