Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Koška

Kratak opis projekta.pdf

Kratak opis projekta.docx

Raspored zvona.docx

Ispis statistike od 3. 4. 2013.

Koristim li svakodnevno internet upravo zbog Facebooka?

Korisne stranice

Glazbena slušaonica

Glazbena riznica

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NAJAVA: Poziv za sudjelovanje na natjecanju u amaterskom fotografiranju pod nazivom "FOTO ZNALAC"
Autor: Administrator , 31. 5. 2022.

Sve detalje vezane uz natjecanje možete pogledati pod Opširnije.

Zlatko Mikulić, učitelj TK

Poziv za sudjelovanje na natjecanju u amaterskom fotografiranju pod nazivom „FOTO ZNALAC“

Zajednica tehničke kulture Osječko-baranjske županije u suradnji s gradskim zajednicama tehničke kulture organizira natjecanje u amaterskom fotografiranju za učenike osnovnih škola na području Osječko-baranjske županije pod nazivom „FOTO ZNALAC“.

Učenici se mogu natjecati u dvije kategorije na zadanu temu:

1. „Moje mjesto“

2. „Otvorena“ tema – Facebook ocjenjivanje

Tema „Moje mjesto“ obuhvaća mjesto gdje sudionik natjecanja prebiva.

Sudionici u svrhu ovog natjecanja mogu koristiti fotoaparat ili svoje vlastite mobilne uređaje koji su danas opremljeni s vrlo dobrim kamerama te imaju pravo poslati samo jednu fotografiju na odabranu kategoriju.

Ukoliko se sudionik natječe u obje kategorije onda mora poslati različite fotografije sukladno zadanoj temi te naglasiti koja fotografija spada pod koju kategoriju. Fotografije koje sudjeluju u natjecanju sudionici će poslati na email adresu:

fotoznalac@gmail.com uz sljedeće kontakt podatke sudionika:

- ime i prezime;

- osnovna škola koju pohađa;

- razred koji pohađa te

- kategoriju u kojoj sudjeluje fotografija.

Prilikom slanja fotografija, naziv fotografije mora sadržavati ime i prezime sudionika te kategoriju u kojoj se natječe. Natječaj za slanje fotografija trajat će od 23. svibnja do 12. lipnja 2022. godine zaključno s 24:00h.

Nakon završetka natjecanja od strane profesionalaca koji djeluju u području fotografiranja oformiti će se povjerenstvo koje će ocijeniti pristigle fotografije na temu „Moje mjesto“ te će odabrati prvo, drugo i treće mjesto.

Nagrade po osvojenom mjestu:

1. mjesto - Akcijska kamera

2. mjesto - Web Kamera

3. mjesto - SD Card 128Gb.

Sve pristigle fotografije na „Otvorenu“ temu – Facebook ocjenjivanje biti će postavljenje na Facebook stranicu Zajednice tehničke kulture Osječko-baranjske županije https://www.facebook.com/domtehnike.

Uradak, odnosno fotografija s najviše oznaka „Sviđa mi se“ (eng. „Like“) biti će proglašena pobjednikom.

Više detalja o Facebook nagradnom natječaju biti će objavljeno na web stranici www.tehnikaosijek.hr i Facebook stranicama Zajednica.

Nagrada za najbolji uradak u Facebook ocjenjivanju je:

- Digitalni fotoaparat

Facebook nagradni natječaj traje od 13. do 15. lipnja 2022. godine (do 19:00h) 2022. godine.

Proglašenje pobjednika obje kategorije biti će na Facebook stranici Zajednice tehničke kulture Osječko-baranjske županije.

Pozivamo Vas da u ime Vaše institucije proslijedite poziv učenicima i sudjelujete u natjecanju „FOTO ZNALAC“.

U Osijeku 18. svibnja 2022. godine

S poštovanjem,